Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 19.5.2022. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard a pozajtra Zina.

Internetový obchod hračiek

Hračky pre chlapcov , hračky pre dievčatá, hračky pre najmenších

Názov firmy:
VTMTOYS CZ .s r.o.

Adresa:
Cedrová 1042
252 42, Jesenice u Prahy

IČO:
28488881

DIČ:
CZ28488881

Telefón:
+420 222 353 771

Fax:
+420 222 353 779

Email:
objednavka@hrackyvtm.cz

WWW adresa:
www.obchodhraciek.sk

Doplňujúce informácie:
Obsahuje exporty (RSS, Atom, …) Obsahuje vyhľadávanie Obsahuje e-shop

Hračky pre chlapcov , hračky pre dievčatá, hračky pre najmenších

Vitajte na stránkach nášho internetového obchodu ponúka hračky pre chlapcov aj dievčatá. Naša spoločnosť pôsobí na trhu s hračkami, už niekoľko rokov, spočiatku ako kamenný obchod a veľkoobchod hračiek, teraz už druhým rokom aj ako Internetový obchod. Veríme, že internet má budúcnosť a preto sme sa rozhodli vydať týmto smerom, aby sme Vám nákup hračiek najviac uľahčili. Ponúkame široký sortiment hračiek pre deti všetkých vekových kategórií. Všetky ponúkané hračky pre chlapcov aj dievčatá sú rozdelené do niekoľkých kategórií, ktoré sú štruktúrované tak, aby bol pre Vás požadovaný nákup čo najjednoduchšie.
Pre niektoré hračky je potrebné bližšie špecifikovať typ tovaru.

Ak má teda nejaká hračka viac farieb, alebo vyberáte-li z viac druhov postavičiek, nezabudnite je v objednávke špecifikovať. Systém Vás navede, takže to pre Vás nebude žiaden problém. Ak si nebudete vedieť s niečím rady, alebo budete potrebovať informácie o nejakej hračke, jestli je napríklad vhodná pre chlapcov alebo dievčatá, neváhajte nás kontaktovať. Budeme veľmi radi, ak budete s našimi hračkami spokojní a prajeme Vám i Vašim deťom veľa zábavy pri ich využívaní

Kategórie:

Hračky
Detské potreby, Hračky

Hračky pre chlapcov , hračky pre dievčatá, hračky pre najmenších
www.obchodhraciek.sk
Pokémon karty na predaj
pokemonshop.szm.sk
Internetový obchod s oblečením, doplnkami, kozmetikou za najlepšie ceny. Parfémy a iné doplnky, oblečenie pre deti, dáždniky, fleecové deky, hračky, plienky, osušky,obliečky, vankúšiky a iný detský tovar. Parfémy originálne aj alternatívne.
nevyhadzujzbytocne.sk
Eshop s detskými a dojčenskými potrebami, detskými potrebami a všetko pre mamičky.
kubobox.sk
Predaj kočíkov, autosedačiek, detského oblečenia, hračiek, dojčenských potrieb, detských postieľok, monitorov dychu, jedálenských stoličiek, všetko pre tehotenstvo a dojčenie, Baby Ring
www.maderna.sk
E-shop s detským oblečením a bohatým sortimentom autosedačiek, kočíkov, hračiek, kojeneckých potrieb a potrieb pre mamičky.
www.slovlenka.sk
Detské body s vtipnou potlačou.
tutuli-mutuli.sk
Ponúkame vám kompletný sortiment pružinových hojdačiek pre vašu záhradu, či dom, pre vaše deti a ich radosť z pohybu. Kvalitné prevedenie a rýchle dodávky. Vhodné pre detské ihriská pri reštauráciách, hoteloch, benzinových pumpách ...
www.kolisadla.sk
Bábkové divadlo je vynikajúci edukačný prostriedok na zdokonalenie slovnej zásoby. S divadelnými bábkami si deti môžu zahrať divadelné predstavenia, ktoré už poznajú alebo si môžu vymyslieť úplne nové príbehy čo rozvíja ich kreativitu a fantáziu.
www.babkovedivadlo.eu
E-shop s ortopedickými nohavičkami Zuzana a Sendy, pre zdravý vývoj bedrových kĺbov Vášho dieťatka. Predaj hrejivých a chladivých plyšových hračiek od firmy Intelex. Predaj detskej kozmetiky.
www.dieta-zdravie.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.