Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 17.8.2022. Meniny má Milica, zajtra Elena Helena a pozajtra Lýdia.

Estetická Chirurgia Radiant Skin

Miesto na omladenie, krásnenie a chudnutie.

Názov firmy:
Radiant Skin Estetická Chirurgia

Adresa:
ul. Csokonaiho 8.
9024, Győr
Madarsko

Kraj:
Bratislavský kraj

Kontaktná osoba:
Erika Nagyová

Telefón:
003670/3866953

Email:
erika.nagy@radiantskin.hu

WWW adresa:
www.radiantskin.hu

Doplňujúce informácie:

V našej ambulancie na exkluzívnom úrovni pomôžeme Vám, aby ste boli nádhernejšie, ako voľakedy. Našu ambulanciu sme otvorili v tom zmysle, aby Vaša krása vzájomne získala pocit vnútornej i vonkajšej harmónie. U nás každý nájde pre seba optimálnú metódu, hoci chudnúť, mladnúť, krásnieť by ste cheli. Medzi širokým sortimentom služieb patria obľúbené aj svetovými hviezdami, mezoterapia, neinvazívna mezoterapia, botox liečenie, s ktorými metódami môžete bez bolesti a sklapel za krátky čas omladnúť. Radiant Skin Estetická Ambulancia s vysokým professionálnym úrovňom a službami stojí v Győri na prvom mieste. Špičková odborná úroveň starostlivosti o pacienty je garantována odborníkmy s dlholetou skúsenosťou a praxí v oboru mezoterapie. Našimi hlavnými devízami sú kvalitné prístroje, skúsené pracovníčky, príjemné prostredie a starostlivosť o zákazníka. Ošetrenie je pre každého pacienta individuálny. Prvýkrát konáme konzultáciu zadarmo, vtedy vyberieme pre pacienta najlepšiu najlepšiu metódu liečenia.

Kategórie:

Chudnutie, Diéty, Zdravá výživa
Zdravie, Krása, Medicína
Kozmetické služby

Parfémy, toaletné vody a kozmetika svetových značiek
www.marianaparfums.sk
Rady a tipy v oblasti športu, zdravia a cvičenia
nonstopfit.sk
Abeceda chudnutia-osobný program podľa hodnoty B.M.I. Produkty v oblasti regulácie váhy. Doplnky pre energiu, šport a fitnes. Riešenia pre optimálnu kondíciu organizmu. Odborné poradenstvo.
www.chudnete.meu.zoznam.sk
Bioterra.sk vám ponúka kvalitnú biokozmetiku od bjobj, Victor Philippe a Weleda. Zdravá certifikovaná bio kozmetika, pre dospelých aj deti. Kvalitné výživové doplnky, produkty prírodnej lekárne a ďalšie zaujímavé produkty pre zdravší život.
www.bioterra.sk
Prírodná liečba, prírodná kozmetika, zdravá výživa, produkty od spoločnosti Herbalife nájdete spolu s ďalšími 1000+ výrobkami na: Bohatstvo prírody e-shop, internetový obchod
www.bohatstvo-prirody.sk
Spolupracujte s Finclub. Eshop, pracovní příležitost, distribuce.
finclub.wbl.sk
Naša firma už viac ako 6 rokov prináša na slovenský trh pre svojich zákazníkov široký sortiment prírodných produktov zameraných na zdravie a zdravú výživu.
www.ajcor.sk
Finclub – přírodní finské doplňky stravy, eko čističe Codi, bio eko přírodní kosmetika, artigel, polar ice, vaporizing mast na na nachlazení, cordyceps, spirulina. Hledáme prodejce, nabízíme spolupráci, peníze, výdělek z domu
www.vita-natur.eu
Sexuologická, urologická a gynekologická poradňa.
poradna.bloghosting.sk
Ako schudnúť bez diéty, zdravo a efektívne. Ponúkame Vám individuálny prístup k regulácii hmotnosti a riešenia k dosiahnutiu optimálnej kondície organizmu. Odborné poradenstvo a konzultácie podľa potreby klienta.
www.chudnite.meu.zoznam.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.