Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Nedeľa, 26.6.2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav a pozajtra Beáta.

Penzión Minor ubytovanie České Budějovice

Rodinný trojhviezdičkový penzión Minor Vám poskytne lacné a kvalitné ubytovanie v pokojnej časti mesta České Budějovice. Penzión Minor Vám okrem ubytovania ponúkne tiež reštauráciu a uzatvárateľné parkovisko.

www.penzionminor.cz

Kraj:
Mimo SR

Rodinný trojhviezdičkový penzión Minor Vám poskytne lacné a kvalitné ubytovanie v pokojnej časti mesta České Budějovice. Penzión Minor Vám okrem ubytovania ponúkne tiež reštauráciu a uzatvárateľné parkovisko. Penzión sa nachádza v severnej tichej časti mesta České Budějovice vo Školské ulici za pivovarom Budvar. Penzión je vzdialený (cca 50 m) od zastávky autobusu MHD, ktorý Vás dopraví do centra mesta České Budějovice (cca 2,5 km) av opačnom smere do mesta Hluboká nad Vltavou (cca 6 km). Penzión Minor České Budějovice je obľúbený pre lacné a kvalitné ubytovanie, výhodnú dopravná dostupnosť a možnosť voľného i uzavretého parkovania. Penzión Minor má otvorenú recepcii nonstop - 24 hodín denne. Ubytovanie je vhodné pre služobné cesty a aj pre turistiku a rodinnú dovolenku v meste České Budějovice. O Vaše pohodlné ubytovanie sa postará ústretový a príjemný personál, ktorý sa teší na Vašu návštevu. Penzión Minor má všetky izby vybavené sprchou, WC, TV so satelitným prijímačom, minibarom, prenosnými ventilátory a Wi-Fi pripojením na internet - zdarma. Ubytovanie Vám v dvoch izbách spríjemnia kuchynka s mikrovlnkou . K dispozícii je zatvorené parkovisko pre osobné automobily a garáž pre bicykle a motocykle. Podľa Vášho želania Vás po predchádzajúcej dohode dopravíme z autobusovej alebo vlakovej stanice České Budějovice - zadarmo ..

Kategórie:

Cestovanie, Turistika, Ubytovanie
Penzióny
Ubytovanie v zahraničí

Aktuálny stav počasia na Slovensku a predpoveď pre jednotlive kraje a Českú republiku.
pocasie.netroof.eu
BEZPLATNÁ INZERCE
www.inzerce123.eu
Stránka o Paríži, hlavnom meste Francúzska. Turistické informácie, pamiatky a história.
www.xn--par-tma93e.eu
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej časti mesta, priamo pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na Ružomberok a celé jeho okolie.
www.privatelena.szm.com
Family naturist club
naturistclub.eu
Ubytovanie na Slovensku
www.mirid.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Hotely a služby pre majiteľov domácich miláčikov - psy, mačky a iné drobné zvieratká
www.pes.ubytovaniesk.sk
Ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí obce Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.
www.apartmanymojtin.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.