Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 23.5.2022. Meniny má Želmíra, zajtra Ela a pozajtra Urban.

Reiki a masáže Kolín - Zuzana Vopěnková

Hledáte reiki, masážní salóny či masérské služby v Kolíně? Přijďte vyzkoušet mé masáže zad a šíje, masáž celého těla a harmonizaci! Ulevím od bolesti, pomůžu při ztrátě životní energie. Zuzana Vopěnková, váš masér.

www.masaze-kolin.cz

Je vám smutno? Čekáte na štěstí? Trápí vás bolesti zad? Či snad bolí celý člověk? Ztrácíte sílu? Přijďte na mou masáž, harmonizaci vašeho těla i duše, působení životní energie Reiki. V Guatemale jsem se od šamanů učila co dělat, aby člověk žil jak má. Byl šťastný, v pohodě a zdravý. Dám vám sílu. Dotekem, masáží. Přijďte, zkuste, prožijte a hlavně - změňte svůj život tak, ať jste šťastní a v pohodě! Zuzana Vopěnková, váš osobní masér.

Kategórie:

Alternatívna medicína

Prírodná liečba, prírodná kozmetika, zdravá výživa, produkty od spoločnosti Herbalife nájdete spolu s ďalšími 1000+ výrobkami na: Bohatstvo prírody e-shop, internetový obchod
www.bohatstvo-prirody.sk
Finclub – přírodní finské doplňky stravy, eko čističe Codi, bio eko přírodní kosmetika, artigel, polar ice, vaporizing mast na na nachlazení, cordyceps, spirulina. Hledáme prodejce, nabízíme spolupráci, peníze, výdělek z domu
www.vita-natur.eu
Kvetoucí čaj je tvrdá kulička z ručně umělecky svazovaných čajových lístků zeleného nebo bílého čaje (asi velikosti vlašského ořechu).
www.obchodeu.cz
Tiens cz čínská medicína pro Vaše zdraví.
www.tianshi.cz
Meditace s názvem „Nebe na Zemi“ Vám otevře cestu k vyšším Světům a nasměruje Vás k hlubšímu procítění Vaší duše. Při meditaci se duše rozpomíná na své Poslání a prochází transformací Vědomí.
www.laskiela.cz
Kotvičník zemný známy ako tribulus terrestris sa využíva na zvýšenie libida, sily a celkovej vitality. Rastlina kotvičník zemný pochádza z Ázie a využíva sa už mnoho rokov po generácie ako zázračný životabudič organizmu.
kotvicnikzemny.sk
Trápi Vás insomnia a neviete zaspať? Portál AkoZaspat.sk podrobne rozoberá príčiny nespavosti a ukazuje, ako môžete znova získať pokojný spánok.
akozaspat.sk
Prírodná morská soľ do kúpeľa
soldokupela.sk
Kompletná masáž raz týždenne alebo rýchla masáž vo vhodnej chvíli spôsobí, že sa budeme cítiť zdraví a spokojní sami so sebou i so svojimi blízkymi.
www.masaze-bardejov.sk
relax pre pánov
eroticka-tantra-masaz.webnode.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.