Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 16.1.2019. Meniny má Kristína, zajtra Nataša a pozajtra Bohdana.

Reiki a masáže Kolín - Zuzana Vopěnková

Hledáte reiki, masážní salóny či masérské služby v Kolíně? Přijďte vyzkoušet mé masáže zad a šíje, masáž celého těla a harmonizaci! Ulevím od bolesti, pomůžu při ztrátě životní energie. Zuzana Vopěnková, váš masér.

www.masaze-kolin.cz

Je vám smutno? Čekáte na štěstí? Trápí vás bolesti zad? Či snad bolí celý člověk? Ztrácíte sílu? Přijďte na mou masáž, harmonizaci vašeho těla i duše, působení životní energie Reiki. V Guatemale jsem se od šamanů učila co dělat, aby člověk žil jak má. Byl šťastný, v pohodě a zdravý. Dám vám sílu. Dotekem, masáží. Přijďte, zkuste, prožijte a hlavně - změňte svůj život tak, ať jste šťastní a v pohodě! Zuzana Vopěnková, váš osobní masér.

Kategórie:

Alternatívna medicína

Prírodná liečba, prírodná kozmetika, zdravá výživa, produkty od spoločnosti Herbalife nájdete spolu s ďalšími 1000+ výrobkami na: Bohatstvo prírody e-shop, internetový obchod
www.bohatstvo-prirody.sk
Finclub – přírodní finské doplňky stravy, eko čističe Codi, bio eko přírodní kosmetika, artigel, polar ice, vaporizing mast na na nachlazení, cordyceps, spirulina. Hledáme prodejce, nabízíme spolupráci, peníze, výdělek z domu
www.vita-natur.eu
Kvetoucí čaj je tvrdá kulička z ručně umělecky svazovaných čajových lístků zeleného nebo bílého čaje (asi velikosti vlašského ořechu).
www.obchodeu.cz
Tiens cz čínská medicína pro Vaše zdraví.
www.tianshi.cz
Kotvičník zemný známy ako tribulus terrestris sa využíva na zvýšenie libida, sily a celkovej vitality. Rastlina kotvičník zemný pochádza z Ázie a využíva sa už mnoho rokov po generácie ako zázračný životabudič organizmu.
kotvicnikzemny.sk
Trápi Vás insomnia a neviete zaspať? Portál AkoZaspat.sk podrobne rozoberá príčiny nespavosti a ukazuje, ako môžete znova získať pokojný spánok.
akozaspat.sk
Prírodná morská soľ do kúpeľa
soldokupela.sk
Kompletná masáž raz týždenne alebo rýchla masáž vo vhodnej chvíli spôsobí, že sa budeme cítiť zdraví a spokojní sami so sebou i so svojimi blízkymi.
www.masaze-bardejov.sk
relax pre pánov
eroticka-tantra-masaz.webnode.sk
Hodinová masáž pri ktorej Vám nepriamo cez chodidlá reflexnou masážou a priamo na krku jemnými technikami uvoľníme krčnú chrbticu.
www.ymonmassage.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2019 Netroof. Všetky práva vyhradené.