Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Nedeľa, 17.12.2017. Meniny má Kornélia, zajtra Sláva Slávka a pozajtra Judita.

Ubytování Český Krumlov - Penzion Marie

Pension Marie má k dispozici rodinné apartmá a 2L nebo 4L pokoje – vše s vlastním sociálním zařízením, wi-fi internetem a satelitní televizí. Nově rekonstruovaný pension (Český Krumlov) rovněž nabízí stravování rovnou namístě v italské restauraci.

www.pension-marie.cz

Kraj:
Mimo SR

Pension Marie je útulným útočištěm pro turisty, rodiny s dětmi a nadšence kulturního vyžití. Penzion (Český Krumlov) se nachází v historickém centru města. Ubytováni budete v pokojích kategorie ***, a to buď v rodinném apartmá, dvoulůžkových pokojích či čtyřlůžkovém pokoji. Pokoje zahrnují vlastní sociální zařízení, wi-fi internet a satelitní televizi. Pro rodiny s dětmi je dostupná dětská postýlka. Máte možnost se stravovat v místní kavárně nebo restauraci s italskou kuchyní. Cena pokoje zahrnuje místo na blízkém parkovišti (hlídané kamerovým systémem) a snídani. Dále můžete využít nabídku tématických balíčků, které obsahují různé služby.

Kategórie:

Penzióny

Ubytovanie na Slovensku
www.mirid.sk
Ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí obce Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.
www.apartmanymojtin.sk
Ubytovanie, dovolenka na Slovensku so psom bez sprostredkovateľských poplatkov.
www.ubytovaniesk.sk
Hotel Puk v berouně se specializuje na pobyty pro ženy ,relaxační ,se cvičením ,s tvořivou činností ,v porgramu jsou zařazeny masáže a kosmetika
www.vikendove-pobyty-pro-zeny.cz
Slowacja noclegi w gorach Tatry kwatery apartamenty pokoje z lazienkami na wynajem
www.noclegi-slowacja.com.pl
Penzión Vikartovský Mlyn. Ubytovacie zariadenie v severovýchodnej časti Nízkych Tatier. Relax, odych a dovolenka na slovensku. Ubytovanie pri zjazdovke, možnosť lyžovania. Zájazd pre školy a firmy.
www.vikartovskymlyn.sk
Ubytovanie v penzióne v blízkosti Aquacity Poprad
www.penzionustefana.sk
Orava - ubytovanie a turistika na Orave. Hotely, penzióny, chaty, chalupy a privátne ubytovania, ktoré ponúkajú služby v oravskom regióne.
www.orava-info.sk
Ťažko nájsť rýchlejší a pohodlnejší spôsob hľadania Vašej ideálnej dovolenky, ako z pohodlia Vášho obydlia na Vami vybrané zariadenie. Nemusíte navštíviť žiadnu cestovnú kanceláriu a platiť zbytočné poplatky za sprostredkovanie dovolenky.
www.ubytovanie-sr.sk
Těžko najít rychlejší a pohodlnejší způsob hledání Vaší ideální dovolené, jako z pohodlí Vašeho obydlí na Vámi vybrané zařízení. Nemusíte navštívit žádnou cestovní kancelář a platit zbytečné poplatky za zprostředkování dovolené.
www.ubytovani-cechy.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2017 Netroof. Všetky práva vyhradené.