Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 20.10.2018. Meniny má Vendelín, zajtra Uršuľa a pozajtra Sergej.

Český Krumlov pension

Penzion Ingrid Vám nabízí mnoho služeb: koupelnu a záchod jako součást každého pokoje, výborné snídaně a internet zdarma. Pokud tedy cestujete po Čechách a navštívíte Český Krumlov, tak Pension INGRID je místem, které byste neměli vynechat.

www.pensioningrid.cz/ubytovani-v-ceskem-krumlove.php

Pension INGRID je místem, které navštěvují rádi rodiny s dětmi při návštěvě Českého Krumlova a to hned z několika důvodů. V blízkosti pensionu je půjčovna lodí, kol, fitness studio, plavecký bazén. V dosahu cca 1km je střelnice, jízda na koních, rybníky, lesy a nádherné houbařské okolí. Samotný penzion Vám nabízí mnoho služeb, například internet zdarma, koupelnu a záchod jako součást každého pokoje a výborné snídaně. Pokud tedy cestujete po Čechách a navštívíte Český Krumlov, tak Pension INGRID je místem, které byste neměli vynechat.

Kategórie:

Penzióny

Ubytovanie na Slovensku
www.mirid.sk
Ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí obce Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.
www.apartmanymojtin.sk
Ubytovanie, dovolenka na Slovensku so psom bez sprostredkovateľských poplatkov.
www.ubytovaniesk.sk
Hotel Puk v berouně se specializuje na pobyty pro ženy ,relaxační ,se cvičením ,s tvořivou činností ,v porgramu jsou zařazeny masáže a kosmetika
www.vikendove-pobyty-pro-zeny.cz
Slowacja noclegi w gorach Tatry kwatery apartamenty pokoje z lazienkami na wynajem
www.noclegi-slowacja.com.pl
útulne ubytovanie pri Bratislave s reštauráciou a pivárňou.
www.rusovskypenzion.sk
Penzión Vikartovský Mlyn. Ubytovacie zariadenie v severovýchodnej časti Nízkych Tatier. Relax, odych a dovolenka na slovensku. Ubytovanie pri zjazdovke, možnosť lyžovania. Zájazd pre školy a firmy.
www.vikartovskymlyn.sk
Ubytovanie v penzióne v blízkosti Aquacity Poprad
www.penzionustefana.sk
Ubytovanie v Brezne za výborné ceny. Pekné, čisté izby v našom Apatment House sú našou prioritou. Viac informácií a kontakt nájdete na našich stránkach.
www.ubytovanie-brezno.sk
Expres Atack penzion Brno - nabízíme levné ubytování v blízkosti centra. 1 až 3 lůžkové pokoje. Vybavení hotelového typu. Vybavená společná kuchyně. Vlastní parkování u penzionu. Možnost grilování a posezení v pergole. Navštivte levný penzion Brno.
www.expresatack.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2018 Netroof. Všetky práva vyhradené.