Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 17.8.2022. Meniny má Milica, zajtra Elena Helena a pozajtra Lýdia.

Zateplení fasád - ABZ-zateplení

Zateplením fasády moderními zateplovacími systémy Vám dokážeme vytvořit větší tepelnou pohodu v bytech, výrazně snížit spotřebu energií k vytápění budovy, zabránit přehřívání budovy v letních měsících, vizuálně revitalizovat vzhled domu ...

www.abz-zatepleni.cz

Zateplením fasády moderními zateplovacími systémy Vám dokážeme vytvořit větší tepelnou pohodu v bytech, výrazně snížit spotřebu energií k vytápění budovy, zabránit přehřívání budovy v letních měsících, vizuálně revitalizovat vzhled domu, zvýšit tržní hodnotu objektu. Zateplení fasád patří ve stavebnictví do odvětví vnějšího zateplení budov, které je opravdu účinné a efektivně snižuje únik tepla z budov. Naopak v letních měsících je budova lépe chráněna před vysokými teplotami a nedochází k tak výraznému nárůstu teplot v místnostech. Používáme moderní zateplovací systémy, které účelově revitalizují váš objekt nebo budovu. Kompletní služby na zateplení fasád nabízíme pro rodinné domy, panelové domy, průmyslové haly, komerční objekty.

Kategórie:

Stavebníctvo

Sme priamym dovozcom špároviek z tropických drevín Hevea a drevených dosiek ACACIA do Slovenskej republiky.
www.heveawood.sk
Vysušenie vzlínajúcej vlhkosti zo stien stavieb
www.drypol.sk
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
Predaj-plastové revízne šachty,kanalizačné poklopy liatinové a plastové,stĺpové pätky,dopravné značenie,kužele,bariéry,zátarasy, mestský mobiliar-stĺpiky proti vjazdu,zábradlia,parkové lavičky,koše,stromové mreže,kvetináče
www.nalslovakia.sk
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť? Všetko, a veľa iného sa dozviete ak nazriete na stránky Maľoviek. Info web o maľovaní, maliaroch, farbách, farebných variáciách, technikách, postupoch, radách atď.
malovky.webnode.sk
Predaj lacných akumulačných nádrží z nerezu pre kúrenie a teplú úžitkovú vodu.
akumulacni-nadrz.cz
rekonštrukcie bytov a domov,stavba plotov, pokládka zámkovej dlažby a zateplovanie
www.rekon-byt.webnode.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Odstránenie vlhkosti z mokrých múrov
www.vysusovanie-sanacie-muriva.sk
Eshop so stavebným materiálom. Ponúkame stavebné puzdrá JAP, posuvné dvere, povalové schody, vchodové striešky, nerezové schodiskové zábradlie a balkónové zábradlie.
www.stavbahrou.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.