Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 23.9.2017. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš a pozajtra Vladislav.

Eko-domov

Vodovodné batérie a kúpelňový nábytok

www.eko-domov.cz Obsahuje e-shop

Kraj:
Mimo SR

Už ste si zaistili svoje vysnené bývanie a plánujete si zariadiť kúpeľňu? Bývate už nejakú dobu v rovnakom byte a zistili ste, že Vaša kúpelňa potrebuje úplne nový kabát? Eshop www.eko-domov.cz Vám pomôže splniť Vaše sny o krásnej kúpeľni, kde budete radosťou relaxovať. Predávame kvalitný kúpelňový nábytok značky Elita. Nábytok sa vyrába v niekoľkých modelových radách v rôznom dizajnovom a materiálovom spracovaní. Svedčí každej kúpeľni, veľkej i malej. Náš sortiment zahŕňa aj bohatý výber vodovodných batérií značky KFA. Ich výrobca Armatura KFA má už 100-ročnú tradíciu. Vodovodné batérie KFA sú z mosadzi a doplnené keramické kartuše od renomovaných európskych výrobcov. V ponuke máme pákové, kuchynské, termostatické, podomietkové batérie včetne sprchových setov a hadíc.

Kategórie:

Stavebníctvo

Vysušenie vzlínajúcej vlhkosti zo stien stavieb
www.drypol.sk
Sme priamym dovozcom špároviek z tropických drevín Hevea a drevených dosiek ACACIA do Slovenskej republiky.
www.heveawood.sk
Predaj-plastové revízne šachty,kanalizačné poklopy liatinové a plastové,stĺpové pätky,dopravné značenie,kužele,bariéry,zátarasy, mestský mobiliar-stĺpiky proti vjazdu,zábradlia,parkové lavičky,koše,stromové mreže,kvetináče
www.nalslovakia.sk
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť? Všetko, a veľa iného sa dozviete ak nazriete na stránky Maľoviek. Info web o maľovaní, maliaroch, farbách, farebných variáciách, technikách, postupoch, radách atď.
malovky.webnode.sk
Predaj lacných akumulačných nádrží z nerezu pre kúrenie a teplú úžitkovú vodu.
akumulacni-nadrz.cz
rekonštrukcie bytov a domov,stavba plotov, pokládka zámkovej dlažby a zateplovanie
www.rekon-byt.webnode.sk
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
Eshop so stavebným materiálom. Ponúkame stavebné puzdrá JAP, posuvné dvere, povalové schody, vchodové striešky, nerezové schodiskové zábradlie a balkónové zábradlie.
www.stavbahrou.sk
Dřevostavby od HK-Dřestav s.r.o. Kvalitní montované domy a nízkoenergetické domy na klíč. Rodinné domy pro které vyřídíme žádost na dotaci od projektu Zelená úsporám.
www.drestav.cz
výstavba domov na kľuč, zateplenie, strecha, vodovod, kanalizácia, dom na kľuč, bytové jadro, výstavba rodinných domov, rekonštrukcie, strecha, Žiar nad Hronom, Zvolen, Kremnica, Banská Bystrica
sasmos.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2017 Netroof. Všetky práva vyhradené.