Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 23.5.2022. Meniny má Želmíra, zajtra Ela a pozajtra Urban.

Eko-domov

Vodovodné batérie a kúpelňový nábytok

www.eko-domov.cz Obsahuje e-shop

Kraj:
Mimo SR

Už ste si zaistili svoje vysnené bývanie a plánujete si zariadiť kúpeľňu? Bývate už nejakú dobu v rovnakom byte a zistili ste, že Vaša kúpelňa potrebuje úplne nový kabát? Eshop www.eko-domov.cz Vám pomôže splniť Vaše sny o krásnej kúpeľni, kde budete radosťou relaxovať. Predávame kvalitný kúpelňový nábytok značky Elita. Nábytok sa vyrába v niekoľkých modelových radách v rôznom dizajnovom a materiálovom spracovaní. Svedčí každej kúpeľni, veľkej i malej. Náš sortiment zahŕňa aj bohatý výber vodovodných batérií značky KFA. Ich výrobca Armatura KFA má už 100-ročnú tradíciu. Vodovodné batérie KFA sú z mosadzi a doplnené keramické kartuše od renomovaných európskych výrobcov. V ponuke máme pákové, kuchynské, termostatické, podomietkové batérie včetne sprchových setov a hadíc.

Kategórie:

Stavebníctvo

Sme priamym dovozcom špároviek z tropických drevín Hevea a drevených dosiek ACACIA do Slovenskej republiky.
www.heveawood.sk
Vysušenie vzlínajúcej vlhkosti zo stien stavieb
www.drypol.sk
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
Predaj-plastové revízne šachty,kanalizačné poklopy liatinové a plastové,stĺpové pätky,dopravné značenie,kužele,bariéry,zátarasy, mestský mobiliar-stĺpiky proti vjazdu,zábradlia,parkové lavičky,koše,stromové mreže,kvetináče
www.nalslovakia.sk
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť? Všetko, a veľa iného sa dozviete ak nazriete na stránky Maľoviek. Info web o maľovaní, maliaroch, farbách, farebných variáciách, technikách, postupoch, radách atď.
malovky.webnode.sk
Predaj lacných akumulačných nádrží z nerezu pre kúrenie a teplú úžitkovú vodu.
akumulacni-nadrz.cz
rekonštrukcie bytov a domov,stavba plotov, pokládka zámkovej dlažby a zateplovanie
www.rekon-byt.webnode.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Odstránenie vlhkosti z mokrých múrov
www.vysusovanie-sanacie-muriva.sk
Eshop so stavebným materiálom. Ponúkame stavebné puzdrá JAP, posuvné dvere, povalové schody, vchodové striešky, nerezové schodiskové zábradlie a balkónové zábradlie.
www.stavbahrou.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.