Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 23.2.2019. Meniny má Roman Romana, zajtra Matej a pozajtra Frederik.

poruchova sluzba

Inštalatér - Miletičova 565/31, 821 09 Bratislava

www.poruchova-sluzba.sk-trane.sk

Je jasné, že poruchové situácie sa nestávajú zrovna vtedy, kedy sa nám to hodí. Nie je nič horšieho, než keď Vám v nočnú hodinu vypadne prúd, alebo praskne potrububie a Vy netušíte kde hľadať pomoc. Garantujeme výjadz technikov do 60 minút. Sme Vám navyše k dispozícií 24 hodín denne, takže sa nemusíte obávať, že by ste sa k nám nedovolali. Či už Vás trápi poruchová situácia, alebo ste si naplánovali menšie práce inštalatérskeho zamerania,

neváhajte nás kontaktovať. Disponujeme všetkými potrebnými znalosťami a vybavením, takže stačí jediný telefonát a môžete sa tešiť na profesionálny prístup ku každej práci. Garantujeme rýchle vybavenie a kvalitne odvedenú prácu. Keď si ale uložíte náš kontakt, tak je jedno kedy sa Vám porucha stane. Náš tím technikov Vám budeme vždy pripravený pomôcť !

Tel: 0904 358 155

Otváracie hodiny:
pondelok Otvorené 24 hodín
utorok Otvorené 24 hodín
streda Otvorené 24 hodín
štvrtok Otvorené 24 hodín
piatok Otvorené 24 hodín
sobota Otvorené 24 hodín
nedeľa Otvorené 24 hodín

Kategórie:

Servisy, Opravy

Dodávka zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Kompresory, filtre, sušičky, separátory, odvádzače kondenzátu, pneumatické náradie, rozvody vzduchu, chladenie, generátory dusíka, elektrocentrály. Servis, analýza, merania a e-shop
www.kompresory-info.sk
Poskytujeme kvalitné upratovanie kancelárií, obchodných priestorov, výrobných a skladových priestorov a domácností, pravidelné aj jednorázové upratovacie práce
www.bpservice.sk
Ponúkame servis a čistenie doskových výmenníkov. Zabezpečujeme aj náhradné diely a tesnenie.
hxh.sk
Umývanie a čistenie každého druhu za tie najvýhodnejšie ceny.
legaltime.eu
predaj a servis obchodných a priemyselných váh
vahy-sevaz.com
Zaoberáme sa pozáručným servisom okien a dverí, opravami žalúzií, roliet a taktiež predajom a montážou sekčných a výklopných garážových brán.
www.bestgates.eu
Firma ELEKTRO A-Z s.r.o. vykonáva montáž, opravu a údržbu elektroinštalácií v spoločných priestoroch bytových domov v Bratislave a okolí.
www.elektroa-z.sk
Máme 12 ročné skúsenosti s predajom, montážou a servisom okien. Každý výrobca okien odporúča raz za rok skontrolovať okná. Okná budú ako nové a predĺži sa ich životnosť. Stretávame sa s oknami, ktoré nemajú ani desať rokov a meníme ich za nové.
servisokientrnava.sk
Za pomoci najnovších technológii sme pripravení vrátiť Vášmu bývaniu zašlý lesk a čistotu.
ultra-net.eu
Špičkové služby v oblasti čistenia, umývania či tepovania. Naša firma za pomoci najvyspelejších technológií odstráni z Vášho domova akúkoľvek nečistotu.
crystal-line.eu
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2019 Netroof. Všetky práva vyhradené.