Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 22.1.2018. Meniny má Zora, zajtra Miloš a pozajtra Timotej.

Legal-Code NET

Čistotu Vašej domácnosti môžete vrátiť rýchlo a jednoducho! Stačí nás kontaktovať a my vyčistíme, vytepujeme, umyjeme a vyleštíme všetko, čo treba.

legalcode.eu Obsahuje vyhľadávanie

Kraj:
Bratislavský kraj

Deň čo deň bojujeme so špinou a nečistotami vo Vašich domácnostiach. Leštíme okná aj v tých najväčších výškach, odstraňujeme graffiti i tam, kde by si iní netrúfli, nevzdávame sa ani pri tých najodolnejších škvrnách, tepujeme, čistíme a upratujeme kdekoľvek je treba a za pomoci najnovšej technológie vždy víťazíme. Nech už sa trápite s čímkoľvek, sme tu pre Vás!

Kategórie:

Servisy, Opravy

Dodávka zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Kompresory, filtre, sušičky, separátory, odvádzače kondenzátu, pneumatické náradie, rozvody vzduchu, chladenie, generátory dusíka, elektrocentrály. Servis, analýza, merania a e-shop
www.kompresory-info.sk
Poskytujeme kvalitné upratovanie kancelárií, obchodných priestorov, výrobných a skladových priestorov a domácností, pravidelné aj jednorázové upratovacie práce
www.bpservice.sk
Predaj, servis a renovácie použitých elektrických vozíkov a skútrov Zlín.
www.skutry-pro-postizene.com
Umývanie a čistenie každého druhu za tie najvýhodnejšie ceny.
legaltime.eu
predaj a servis obchodných a priemyselných váh
vahy-sevaz.com
Zaoberáme sa pozáručným servisom okien a dverí, opravami žalúzií, roliet a taktiež predajom a montážou sekčných a výklopných garážových brán.
www.bestgates.eu
Ponúkame servis a čistenie doskových výmenníkov. Zabezpečujeme aj náhradné diely a tesnenie.
hxh.sk
Firma ELEKTRO A-Z s.r.o. vykonáva montáž, opravu a údržbu elektroinštalácií v spoločných priestoroch bytových domov v Bratislave a okolí.
www.elektroa-z.sk
Máme 12 ročné skúsenosti s predajom, montážou a servisom okien. Každý výrobca okien odporúča raz za rok skontrolovať okná. Okná budú ako nové a predĺži sa ich životnosť. Stretávame sa s oknami, ktoré nemajú ani desať rokov a meníme ich za nové.
servisokientrnava.sk
Za pomoci najnovších technológii sme pripravení vrátiť Vášmu bývaniu zašlý lesk a čistotu.
ultra-net.eu
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2018 Netroof. Všetky práva vyhradené.