Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Utorok, 26.9.2017. Meniny má Edita, zajtra Cyprián a pozajtra Václav.

Polysackict

POLYSACK ICT svojim zákazníkom ponúka širokú paletu obalov podľa ich požiadaviek a spôsobu balenia. Všetky obaly sa vyrábajú z prvotriednych vstupných materiálov od renomovaných domácich a zahraničných dodávateľov.

www.polysackict.sk Obsahuje vyhľadávanie

Ročne naša spoločnosť spracuje viac ako 1 100 ton rôznych druhov vstupných materialov ako sú BOPP,CASTPP,PET,PA,LDPE,HDPE,PAPIER a ich rôzne kombinácie.

Všetky výrobky spoločnosti POLYSACK ICT sú pravidelne kontrolované z hľadiska hygienickej nezávadnosti a od roku 2005 spoločnosť vlastní certifikát systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2000. V roku 2016 sme boli úspešne certifikovaní i na britský štandard pre bezpečnosť potravín BRC IoP 5.

Kategórie:

Tlačiarne, Kníhviazačstvá, Vydavateľstvá

Tlač v digitálnej kvalite, tlačíme rýchlo a spoľahlivo-Sepiatlač Bratislava
sepiatlac.sk
POLYSACK ICT svojim zákazníkom ponúka širokú paletu obalov podľa ich požiadaviek a spôsobu balenia. Všetky obaly sa vyrábajú z prvotriednych vstupných materiálov od renomovaných domácich a zahraničných dodávateľov.
www.polysackict.sk
Knižné vydavateľstvo BOBOOKS.SK/KICOM
www.bobooks.sk
Distribúcia didaktikých a edukačných materiálov pre materské základné školy. Výrábame detské ihriská, preliezky, hojdačky, kolotoče. Dodávame školský nábytok, stoličky, stoly, tabule a šatne a naš program kompletne zahŕňa MŠ a ZŠ.
www.maquita.sk
Reklamná agentúra AARON print s.r.o
www.aaronprint.com
Bitcon je dodavatelem technologií a materiálů pro výrobce reklam a obor signmaking. Nabízíme tiskárny, materiály a příslušenství pro signmaking a digitální tisk, inkousty a další zboží a služby.
www.bitcon.cz
Tlač na fotopapier, plátno...
www.123velkoformatovatlac.sk
Grafické návrhy a tlač svadobných oznámení.
www.invite-to-wedding.eu
Stiken.sk | Veľkoformátová digitálna tlač
www.stiken.sk
Velkoplošný levný digitální tisk v excelentní kvalitě za super cenu. Váš specialista na digitální tisk - fotorealistický tisk, velkoplošné realizace, samolepící fólie, billboardy atd. Vyzkoušejte si online kalkulace!
www.cenokurvic.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2017 Netroof. Všetky práva vyhradené.