Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 17.8.2022. Meniny má Milica, zajtra Elena Helena a pozajtra Lýdia.

CAD pro protipožární systémy

FineFire je nástroj na jádru 4M CAD Professional, který obsahuje dva spolupracující moduly - pro CAD výkresy a pro výpočty. 

www.finefire.cz Obsahuje e-shop

aplikace 4MCAD pro navrhování protipožárních systémů v budovách. Dokáže tvořit větvené, okruhové a mřížové systémy, navrhuje rozmístění a rozestupy sprinklerů, určuje hydraulicky výhodné účinné plochy, má implementovanou aktuální normu ČSN EN 12845. Umožňuje výběr čerpadla, stanovení průtoku a tlaku v něm, výpočet sacího potrubí, dostatečného tlaku i objemu nádrže.

Kategórie:

Software

Novinky, diskusné fórum k CAD produktom, utility, CAD bloky a tisíce tipov a trikov pre AutoCAD, LT, Inventor, Revit a ďalšie produkty firmy Autodesk.
www.cadforum.cz
Obsahový web o technickej príprave, plánovaní a riadení výroby
www.riadenievyroby.sk
GPS na IGO 8 alebo IGO Primo. Ďalej sa zaoberáme najme prestavbou softwaru v GPS
opravagps.sk
Task manager
www.taskman.info
Redakčný systém Airis
www.airis.sk
LANPASS je ľahko použiteľný správca hesiel (team password manager). LANPASS výhody sú lepšia organizácia hesiel, zdieľanie hesiel, pokročilé zabezpečenie. LANPASS je možné umiestniť na štandardný PHP, MySQL hosting.
www.lanpassweb.com/sk/
FineFire je nástroj na jádru 4M CAD Professional, který obsahuje dva spolupracující moduly - pro CAD výkresy a pro výpočty. 
www.finefire.cz
Natipuj je program, ktorý Vám natipuje futbalové zápasy. Na základe unikátneho matematicko-štatistického algoritmu vie predpovedať pravdepodobnosť výsledku nastávajúceho futbalového zápasu. Program je na stiahnutie zadarmo.
www.natipuj.eu/sk
Informácie o ekonomickom systéme Memphis.
www.memphisonline.sk
Široká ponuka v oblasti satelitnej techniky, výpočtovej techniky.
www.inakup.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.