Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Utorok, 17.5.2022. Meniny má Gizela, zajtra Viola a pozajtra Gertrúda.

REIKI PRAHA | Reiki terapie, relaxace a meditace

Informace o Reiki, nabídka Reiki ošetření, provázanost Reiki a meditace, Reiki symboly a jejich význam, energetická očista prostoru, relaxace, přírodní léčitelství, meditační cvičení.

reiki.zivotni-energie.cz

Kraj:
Mimo SR

Najdete zde užitečné informace o Reiki, praktické meditační techniky a zamyšlení nad použitelností Reiki a meditace v běžném životě. Pozornost je věnována především těm tématům, které mohou umožnit lepší pochopení sebe sama. Takovým pochopením může do našeho života vstoupit více spokojenosti, radosti, dobré nálady a vnitřního klidu.

Kategórie:

Osobnosti
Psychológia
Choroby, Ochorenia

Prírodná liečba, prírodná kozmetika, zdravá výživa, produkty od spoločnosti Herbalife nájdete spolu s ďalšími 1000+ výrobkami na: Bohatstvo prírody e-shop, internetový obchod
www.bohatstvo-prirody.sk
Tiens cz čínská medicína pro Vaše zdraví.
www.tianshi.cz
Ponúkame kurzy, školenia, semináre v Bratislave a v rámci celého Slovenska. Najvýhodnejšia cena kurzov a školení. Nájdite si ten pravý kurz alebo školenie na web stránkach za nejlepšiu cenu. Ponukame: kurzy komunikácie, kurzy mediacie.
www.cpps.sk
Cukrovka.org je slovenský informačný portál o príznakoch, diagnostike a možnostiach liečby diabetu 1. a 2. typu.
cukrovka.org
Overene produkty na podporu erekcie
best-kama.com
Informácie o astme, na stránkach sa dočítate čo je astma, aké sú klasifikácie astmy, príčiny vzniku a možnosť liečby astmy.
oastme.info
Na stránke si prečítate informácie o chrípke, typy chrípiek a príčiny vzniku chrípky. Ako vzniká chrípka a niejakú históriu o chrípke najväčšie epidémie. Odporúčame vám kedy a kto by sa mal dať zaočkovať proti chrípke
ochripke.info
Informácie o HIV a AIDS, možnostiach prenosu, priebehu ochorenia, HIV testoch, možnostiach liečby... Informácie pre HIV pozitívnych, zoznamka pre HIV pozitívnych.
www.hivaids.sk
Liecba-akne.info sa zaoberá informáciami čo je akné, ako vzniká, aké sú formy a príznaky akné a ako sa dá liečiť akné.
liecba-akne.info
Aktuálne správy na Spravy.pozri.sk Prehľad správ, viac ako 100 správ denne. Správy z oblasti politiky, šoubiznisu, financií, športu, krimi, ...
spravy.pozri.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.