Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 22.10.2018. Meniny má Sergej, zajtra Alojza a pozajtra Kvetoslava.

Lymfatické masáže a péče o pleť - SUNJET Olomouc

Relaxační centrum SUNJET Olomouc nabízí procedury pro odstranění celulitidy pomocí přístrojových metod a léčebných postupů firmy Weyergans.

Názov firmy:
Relaxační centrum SUNJET Olomouc

Adresa:
Dolní Hejčínská 36
779 00, Olomouc
Česká republika

Kraj:
Mimo SR

IČO:
27782646

DIČ:
CZ27782646

Kontaktná osoba:
Dušan Slezáček

Telefón:
+420 776 216 570

Email:
obchod@sunjet.cz

WWW adresa:
www.sunjet.cz

Doplňujúce informácie:
Obsahuje e-shop

Relaxační centrum SUNJET Olomouc nabízí procedury pro odstranění celulitidy pomocí přístrojových metod a léčebných postupů firmy Weyergans. Formování postavy, péče o tělo a pleť. E–shop s kosmetikou a výživovými doplňky.

Kategórie:

Alternatívna medicína

Prírodná liečba, prírodná kozmetika, zdravá výživa, produkty od spoločnosti Herbalife nájdete spolu s ďalšími 1000+ výrobkami na: Bohatstvo prírody e-shop, internetový obchod
www.bohatstvo-prirody.sk
Finclub – přírodní finské doplňky stravy, eko čističe Codi, bio eko přírodní kosmetika, artigel, polar ice, vaporizing mast na na nachlazení, cordyceps, spirulina. Hledáme prodejce, nabízíme spolupráci, peníze, výdělek z domu
www.vita-natur.eu
Kvetoucí čaj je tvrdá kulička z ručně umělecky svazovaných čajových lístků zeleného nebo bílého čaje (asi velikosti vlašského ořechu).
www.obchodeu.cz
Tiens cz čínská medicína pro Vaše zdraví.
www.tianshi.cz
Kotvičník zemný známy ako tribulus terrestris sa využíva na zvýšenie libida, sily a celkovej vitality. Rastlina kotvičník zemný pochádza z Ázie a využíva sa už mnoho rokov po generácie ako zázračný životabudič organizmu.
kotvicnikzemny.sk
Trápi Vás insomnia a neviete zaspať? Portál AkoZaspat.sk podrobne rozoberá príčiny nespavosti a ukazuje, ako môžete znova získať pokojný spánok.
akozaspat.sk
Prírodná morská soľ do kúpeľa
soldokupela.sk
Kompletná masáž raz týždenne alebo rýchla masáž vo vhodnej chvíli spôsobí, že sa budeme cítiť zdraví a spokojní sami so sebou i so svojimi blízkymi.
www.masaze-bardejov.sk
relax pre pánov
eroticka-tantra-masaz.webnode.sk
Hodinová masáž pri ktorej Vám nepriamo cez chodidlá reflexnou masážou a priamo na krku jemnými technikami uvoľníme krčnú chrbticu.
www.ymonmassage.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2018 Netroof. Všetky práva vyhradené.