Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Utorok, 18.9.2018. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín a pozajtra Ľuboslav Ľuboslava.

BP Promotion, s.r.o.

Marketing budúcnosti Vám prináša tím mladých a kreatívnych ľudí. Online marketing, tvorba a správa webových prezentácii, realizácia reklamných kampaní, či organizovanie promo eventov.Toto ponúkame klientom v jednom balíčku našich služieb.

Názov firmy:
BP Promotion, s.r.o.

Adresa:
Fedionova 10
85101, Bratislava
Slovensko

Kraj:
Bratislavský kraj

IČO:
44870205

DIČ:
2022866780

Kontaktná osoba:
Miroslav Boldiš

Telefón:
0905655575

Email:
vase@bppromotion.com

WWW adresa:
www.bppromotion.com

Doplňujúce informácie:

BP Promotion s. r. o. je reklamná agentúra poskytujúca svojim klientom kompletný servis v oblasti marketingu, internetového obsahu vrátane web dizajnu a multimédií. Vznikli sme v roku 2009, v čase veľkej finančnej a hospodárskej krízy, čo je dôkazom toho, že máme radi skutočne veľké výzvy. Aby sme vám mohli priniesť špičkové a mimoriadne kvalitné služby za prijateľné ceny, nadviazali sme spoluprácu s ľuďmi, ktorých považujeme za najkreatívnejších vo svojom odbore, veď predsa najlepší sa radi spájajú s najlepšími. A práve tejto filozofii sme podriadili všetko. Máme záujem vytvoriť s vami, našimi potenciálnymi klientmi, silné spoločenstvo ľudí majúcich radi kvalitný produkt ponúkaný ruka v ruke s profesionálnym servisom zahŕňajúcom rýchle, spoľahlivé a flexibilné riešenia vašich požiadaviek. U nás sme zvyknutí pracovať o niečo tvrdšie ako iní, uvedomujeme si hodnotu peňazí, nechceme nič viac ako vašu spokojnosť a náš poctivý, primeraný zisk. Sme skrátka presvedčení, že vieme ako na to.

Kategórie:

Katalógy firiem
Tvorba WWW stránok
Reklama, Marketing

Katalóg a vyhľadávač internetových stránok a databáza firiem. Zaradenie do katalógu je zadarmo po ručnom overení správcom.
katalog.devlife.eu
Tvorba web stránok, firemných prezentácií, reklamných kampaní – fullservisová reklamná agentúra
www.prestigeideas.com
Akuma Servis ponúka služby servis hardware, software, smartphone, periférií. Medzi naše služby patrí aj tvorba webstránok, oprava Reball BGA, VGA, čipov, výmena kondenzátorov a iných častí na základnej doske. Ps Akuma Servis všetko pre vaše IT .
akumaservis.sk
Nejlepší stránka o výdělku na internetu
netpenize.jex.cz
Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov. Tvorba stránok a shopov, webdesign - tvorba webu s redakčným systémom.
www.tvorba-stranok.net
Aliexpress, recenzie, nakupovat, diskusie, videa, inzercia, skusenosti,
www.alirecenze.cz
WWW v CMS systéme joomla. Naše www stránky sú na vysokej technickej úrovni. Napriek tomu sme schopní s Vami komunikovať, vysvetliť čo robíme, poradiť Vám a riešiť problémy. Www stránku môžete mať už za pár dní na profesionálnej úrovni.
www.web.bentel-ke.sk
Reklamní předměty a reklamní dárky s reklamním potiskem, ale i bez potisku, tvoří hlavní sortiment našeho internetového obchodu CZECH IMAGE. V nabídce naleznete více než 20 000 položek reklamních předmětů.
www.czechimage.cz
Marketing budúcnosti Vám prináša tím mladých a kreatívnych ľudí. Online marketing, tvorba a správa webových prezentácii, realizácia reklamných kampaní, či organizovanie promo eventov.Toto ponúkame klientom v jednom balíčku našich služieb.
www.bppromotion.com
Informačná databáza web stránok a firiem, kde si návštevníci môžu vyhľadať informácie o firmách vo svojom okolí, zadávať dopyty, čí nájsť kontakty na predajcov rôznych tovarov a poskytovateľov služieb. Viac tu: http://www.firemnykatalog.eu/o-nas/
www.firemnykatalog.eu
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2018 Netroof. Všetky práva vyhradené.