Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 16.5.2022. Meniny má Svetozár, zajtra Gizela a pozajtra Viola.

BP Promotion, s.r.o.

Marketing budúcnosti Vám prináša tím mladých a kreatívnych ľudí. Online marketing, tvorba a správa webových prezentácii, realizácia reklamných kampaní, či organizovanie promo eventov.Toto ponúkame klientom v jednom balíčku našich služieb.

Názov firmy:
BP Promotion, s.r.o.

Adresa:
Fedionova 10
85101, Bratislava
Slovensko

Kraj:
Bratislavský kraj

IČO:
44870205

DIČ:
2022866780

Kontaktná osoba:
Miroslav Boldiš

Telefón:
0905655575

Email:
vase@bppromotion.com

WWW adresa:
www.bppromotion.com

Doplňujúce informácie:

BP Promotion s. r. o. je reklamná agentúra poskytujúca svojim klientom kompletný servis v oblasti marketingu, internetového obsahu vrátane web dizajnu a multimédií. Vznikli sme v roku 2009, v čase veľkej finančnej a hospodárskej krízy, čo je dôkazom toho, že máme radi skutočne veľké výzvy. Aby sme vám mohli priniesť špičkové a mimoriadne kvalitné služby za prijateľné ceny, nadviazali sme spoluprácu s ľuďmi, ktorých považujeme za najkreatívnejších vo svojom odbore, veď predsa najlepší sa radi spájajú s najlepšími. A práve tejto filozofii sme podriadili všetko. Máme záujem vytvoriť s vami, našimi potenciálnymi klientmi, silné spoločenstvo ľudí majúcich radi kvalitný produkt ponúkaný ruka v ruke s profesionálnym servisom zahŕňajúcom rýchle, spoľahlivé a flexibilné riešenia vašich požiadaviek. U nás sme zvyknutí pracovať o niečo tvrdšie ako iní, uvedomujeme si hodnotu peňazí, nechceme nič viac ako vašu spokojnosť a náš poctivý, primeraný zisk. Sme skrátka presvedčení, že vieme ako na to.

Kategórie:

Katalógy firiem
Tvorba WWW stránok
Reklama, Marketing

Katalóg a vyhľadávač internetových stránok a databáza firiem. Zaradenie do katalógu je zadarmo po ručnom overení správcom.
katalog.devlife.eu
Tvorba web stránok, firemných prezentácií, reklamných kampaní – fullservisová reklamná agentúra
www.prestigeideas.com
Akuma Servis ponúka služby servis hardware, software, smartphone, periférií. Medzi naše služby patrí aj tvorba webstránok, oprava Reball BGA, VGA, čipov, výmena kondenzátorov a iných častí na základnej doske. Ps Akuma Servis všetko pre vaše IT .
akumaservis.sk
Nejlepší stránka o výdělku na internetu
netpenize.jex.cz
Tvorba profesionálnych webstránok a eshopov. Tvorba stránok a shopov, webdesign - tvorba webu s redakčným systémom.
www.tvorba-stranok.net
Aliexpress, recenzie, nakupovat, diskusie, videa, inzercia, skusenosti,
www.alirecenze.cz
WWW v CMS systéme joomla. Naše www stránky sú na vysokej technickej úrovni. Napriek tomu sme schopní s Vami komunikovať, vysvetliť čo robíme, poradiť Vám a riešiť problémy. Www stránku môžete mať už za pár dní na profesionálnej úrovni.
www.web.bentel-ke.sk
Reklamní předměty a reklamní dárky s reklamním potiskem, ale i bez potisku, tvoří hlavní sortiment našeho internetového obchodu CZECH IMAGE. V nabídce naleznete více než 20 000 položek reklamních předmětů.
www.czechimage.cz
Marketing budúcnosti Vám prináša tím mladých a kreatívnych ľudí. Online marketing, tvorba a správa webových prezentácii, realizácia reklamných kampaní, či organizovanie promo eventov.Toto ponúkame klientom v jednom balíčku našich služieb.
www.bppromotion.com
Výroba reklamy Senec, reklamný textil, reklamné tabule, reklamné samolepky Nápisy, polep výkladov, reklama na autá, reklamná tlač, potlač, reklamné predmety, samolepky, polep, plotrovanie, sieťotlač,
www.vyrobareklamy.wbl.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.