Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Piatok, 4.12.2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto a pozajtra Mikuláš.

Ubytování České Budějovice

Ubytování České Budějovice pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra České Budějovice.

www.ubytovani-cbudejovice.cz

Kraj:
Mimo SR

Ubytování České Budějovice pro služební pracovní cesty jednotlivců i skupin i levnou dovolenou v Jižních Čechách. Penzion se nachází v tiché části, nedaleko centra města České Budějovice, poblíž VŠTE, pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.

Levné ubytování České Budějovice je nekuřácké, apartmán i pokoje jsou kvalitně vybavené vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu. V některých pokojích je k dispozici kuchyňka s mikrovlnkou.
Penzion České Budějovice si Vás dovoluje pozvat do vlastní restaurace, kde jsou podávány chutné snídaně dle vlastního výběru z šesti položek snídaňového menu.
Penzion České Budějovice lze využít pro krátkodobé či dlouhodobé levné ubytování.

Ubytování České Budějovice zdarma poskytuje pro ubytované klienty školící prostory pro instruktáže, besedy, přednášky, prezentace, semináře v salonku a v příjemném členitém prostředí vlastní restaurace.
Pobyt v Českých Budějovicích Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů před penzionem, nebo na uzavíratelném a nepřetržitě monitorovaném parkovišti.

Penziony a hotely České Budějovice jsou nejvíce oblíbeny během dovolené a jsou velice často navštěvovány, protože Jižní Čechy jsou nejlepším lákavým místem nejen pro milovníky nedotčené přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností.
Levné ubytování České Budějovice patří ve městě mezi nejlevnější a lze ho využít jako příjemnou zastávku k výletům do okolních měst Hluboká nad Vltavou nebo Český Krumlov.
Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích a okolí je v době dovolených, proto zájemcům o pobyt v letních měsících doporučujeme, zajistit si rezervaci penzionu s větším časovým předstihem.

Kategórie:

Hotely
Penzióny
Cestovanie, Turistika, Ubytovanie

Aktuálny stav počasia na Slovensku a predpoveď pre jednotlive kraje a Českú republiku.
pocasie.netroof.eu
BEZPLATNÁ INZERCE
www.inzerce123.eu
Stránka o Paríži, hlavnom meste Francúzska. Turistické informácie, pamiatky a história.
www.xn--par-tma93e.eu
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej časti mesta, priamo pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na Ružomberok a celé jeho okolie.
www.privatelena.szm.com
Family naturist club
naturistclub.eu
Ubytovanie na Slovensku
www.mirid.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Hotely a služby pre majiteľov domácich miláčikov - psy, mačky a iné drobné zvieratká
www.pes.ubytovaniesk.sk
Ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí obce Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.
www.apartmanymojtin.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2020 Netroof. Všetky práva vyhradené.