Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 29.7.2021. Meniny má Marta, zajtra Libuša a pozajtra Ignác.

Ubytovanie v Banskej Bystrici

Naša ubytovňa poskytuje lacné ubytovanie.

www.ubytovaniebanskabystrica.sk Obsahuje vyhľadávanie

Kraj:
Banskobystrický kraj

Naša ubytovňa vám ponúka lacné ubytovanie. Okrem ubytovania poskytujeme základné služby ako kuchynka, v ktorej je najpotrebnejšie zariadenie, poskytujeme pripojenie na internet cez WiFi, recepciu otvorenú non-stop a parkovanie priamo pred ubytovňou. Naša ubytovňa je postavená v nádhernej lokalite v Banskej Bystrici, čo znamená nepreberné možnosti využívania rôznych služieb. V blízkosti sa nachádzajú obchodné centrá, pošta, rôzne športoviská ako plaváreň, squashové, tenisové i wellness centrá. Ubytovňa sa využíva na ubytovanie pre študentov, robotníkov, ale využíva sa aj ako turistická ubytovňa.

Kategórie:

Penzióny

Ubytovanie na Slovensku
www.mirid.sk
Ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí obce Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.
www.apartmanymojtin.sk
Ubytovanie, dovolenka na Slovensku so psom bez sprostredkovateľských poplatkov.
www.ubytovaniesk.sk
Hotel Puk v berouně se specializuje na pobyty pro ženy ,relaxační ,se cvičením ,s tvořivou činností ,v porgramu jsou zařazeny masáže a kosmetika
www.vikendove-pobyty-pro-zeny.cz
Slowacja noclegi w gorach Tatry kwatery apartamenty pokoje z lazienkami na wynajem
www.noclegi-slowacja.com.pl
útulne ubytovanie pri Bratislave s reštauráciou a pivárňou.
www.rusovskypenzion.sk
Penzión Vikartovský Mlyn. Ubytovacie zariadenie v severovýchodnej časti Nízkych Tatier. Relax, odych a dovolenka na slovensku. Ubytovanie pri zjazdovke, možnosť lyžovania. Zájazd pre školy a firmy.
www.vikartovskymlyn.sk
Ubytovanie v penzióne v blízkosti Aquacity Poprad
www.penzionustefana.sk
Penzion u Lipenského jezera na cyklotrase, ležící mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou. Pláž pro hosty je vzdálená vzdálená 350 m. Penzion nabízí ubytování o kapacitě až 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním hygienickým zařízením.
www.lipno-pension.cz
Ubytovanie v Brezne za výborné ceny. Pekné, čisté izby v našom Apatment House sú našou prioritou. Viac informácií a kontakt nájdete na našich stránkach.
www.ubytovanie-brezno.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.