Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 4.7.2022. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod a pozajtra Patrik Patrícia.

Alu kola

PNEU OK je spojena s profesionálními zkušenostmi v oblasti prodeje alu disky a plechové disky . Kvalitní alu kola a plechové disky můžete zobrazovat v konfigurátoru pro litá kola a plechové disky.

www.pneuok.sk/m12/autoservis/

Pneumatiky, jak všichni dobře víme, silně ovlivňují jízdní vlastnosti na suché, mokré nebo zasněžené vozovce, brzdnou dráhu, směrovou stabilitu, hospodárnost provozu, bezpečnou jízdu Vašeho vozu. A na jaké základní parametry při výběru levných pneu byste tedy měli brát zřetel ? Je to adheze (přilnavost k vozovce), ochrana proti aquaplaningu (dobrá přilnavost pneumatiky na mokrém povrchu), valivý odpor (čím nižší, tím menší spotřeba paliva a efektivnější využití výkonu motoru), hlučnost a v neposlední řadě i ekologická stránka provozu automobilu. I výběr levných pneu by se měl řídit podle určitých kritérií.

Kategórie:

Autoservisy

Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Ručná autoumyvárka v hromadných garážach Hrad pri bratislavskom hrade a parlamente.
www.elitecarwash.sk
Zabezpečujeme komplexné servisné služby na všetky vozidlá od bežného servisu, kompletných opráv havarovaných vozidiel, opravy riešené v rámci poistných udalostí. Ponúkame vysokú kvalitu práce za rozumnú cenu pre všetkých klientov.
pitstopservis.sk
Renovace veteránu Praha 6
www.united-c.cz
Autoservis, pneuservis pre vozidlá všetkých značiek v Bratislave.
servisbruncvik.sk
H&S Garage je nezávislý multiznačkový servis, pneuservis a autoumyvárka. Našim cieľom a záujmom je prinášať najkvalitnejšie služby a tovar. Dôraz kladieme na kvalitu a dodržiavanie termínov, aby Váš automobil v servise nepobudol dlhšie, ako je nutné.
hsgarage.sk
Profesionálne lakovanie áut, motocyklov, autobusov, veteránov, ale aj nadrozmerných vozidiel ako sú lode, nákladné autá, lode. Cena od 100€ za diel.
autojednicka.sk
Predaj a distribúcia tmelov, autolakov a sprejov pre autolakovne
www.abprofitrade.eu
vseobecna starostlivost o auto
www.lestenieautzilina.sk
autodiely, náhradné diely, autodiely e shop, náhradné diely eshop, autoservis, pneuservis, autoservisy, pneuservisy, autodoplnky, autosúčiastky
www.autoservis-pneuservis-nahradnediely.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.