Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 19.5.2022. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard a pozajtra Zina.

Fixgear.sk - Vášen pre šport

Dovoz, distribúcia a on-line predaj športového oblečenia FIXGEAR špičkovej kvality s unikátnym a nezameniteľným dizajnom. Made in Korea.

www.fixgear.sk Obsahuje vyhľadávanie Obsahuje e-shop

Kraj:
Banskobystrický kraj

Online obchod Fixgear.sk
Spoločnosť SATIcorp s.r.o. prináša všetkým športovým nadšencom a aktívnym ľudom do našich končín úplnu novinku, športové oblečenie značky FIXGEAR. Oblečenie špičkovej kvality s unikátnym a nezameniteľným dizajnom, ideálne pre všetky indoorové a outdoorové športy. Oblečenie FIXGEAR si už našlo po celom svete tisíce spokojných užívateľov a preto sme hrdí, že vám toto výnimočné oblečenie môžeme priniesť. Ponúkame 100% ORIGINÁL. Všetko naše oblečenie je MADE IN KOREA.

Vlastnosti:
Unikátne vzory výrobkov FIXGEAR® sú vytlačené z netoxických materiálov, ktoré nie sú škodlivé pre vašu pokožku a majú dlhú dobu životnosti.
FIXGEAR® kompresné oblečenie má 4-smerový kompresný výkon, ktorý pevne uchopí vaše svaly a poskytne lepší výkon pri všetkých vašich športových aktivitách.
Všetky FIXGEAR® výrobky sú vyrobené z multifunkčných pokročilých textílií, ktoré poskytujú najlepšie podmienky pre športovcov. Rýchla absorpcia potu, rýchloschnúci efekt, príjemný a priedušný materiál.
Pri výrobe FIXGEAR® oblečenia je použitý plochý 4-ihlový šev, ktorý zaručuje maximálny komfort pre vaše telo pri všetkých športových aktivitách.
Reguluje pocit tepla a chladu.
Skracuje dobu regenerácie a znižuje riziko úrazu.
Materiál filtruje 99 % škodlivého UVA a UVB žiarenia, UV filter 50+
Športy:
beh, cyklistika, in-line korčuľovanie, bežecké lyžovanie, bojové športy, fitnes, gymnastika, joga, tanec, tenis, golf, kulturistika, MMA, bojové športy a ďalšie
Ponúkame:

kompresné oblečenie, kompresné tričká, kompresné legíny, kompresné šortky, cyklistické oblečenie, cyklistické dresy, cyklistické šortky, cyklistické nohavice, voľné tričká, čiapky...
Vystúpte z davu a zvoľte si vlastný štýl pri vašich športových aktivitách. Bližšie informácie na www.fixgear.sk

Kategórie:

Šport, Fitness
Obchody, Veľkoobchody

Výroba pracovných a ochranných odevov, montérkové súpravy, monterky, nohavice, plášte
pracovneodevyzigo.sk
Parfémy, toaletné vody a kozmetika svetových značiek
www.marianaparfums.sk
Internetový obchod je zameraný na predaj galantérneho tovaru (priadza na pletenie, háčkovanie a vyšívanie, predtlačených obrusov a gobelinov), šperkov, maľovaných dáždnikov, darčekov, hande made výrobkov, pomôcok na pečenie TESCOMA.
www.gemerga.sk
Hračky pre chlapcov , hračky pre dievčatá, hračky pre najmenších
www.obchodhraciek.sk
Rady a tipy v oblasti športu, zdravia a cvičenia
nonstopfit.sk
E-shop so športovými potrebami
www.netsport.sk
Dodávka zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Kompresory, filtre, sušičky, separátory, odvádzače kondenzátu, pneumatické náradie, rozvody vzduchu, chladenie, generátory dusíka, elektrocentrály. Servis, analýza, merania a e-shop
www.kompresory-info.sk
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Stránky Liga mistrů UEFA nabízí přehled zápasů soutěže ligy mistrů, vždy aktuální výsedky zápasů, přehled rozlosování, tabulky zkladních skupin a výsledky vyřazovacích bojů.
uefa.aspone.cz
Abeceda chudnutia-osobný program podľa hodnoty B.M.I. Produkty v oblasti regulácie váhy. Doplnky pre energiu, šport a fitnes. Riešenia pre optimálnu kondíciu organizmu. Odborné poradenstvo.
www.chudnete.meu.zoznam.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.