Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 8.8.2022. Meniny má Oskar, zajtra Ľubomíra a pozajtra Vavrinec.

Choroby, Ochorenia

Netroof.eu > Zdravie, Krása, Medicína > Choroby, Ochorenia
Informace o Reiki, nabídka Reiki ošetření, provázanost Reiki a meditace, Reiki symboly a jejich význam, energetická očista prostoru, relaxace, přírodní léčitelství, meditační cvičení.
reiki.zivotni-energie.cz
Downův syndrom je nejběžnější geneticky podmíněné onemocnění způsobené mutací 21. chromozomu. Zatímco zdraví jedinec má v karyotypu dva, u nemocných dochází trizonií k začlenění třetího.
downuvsyndrom.ordinace.biz
Atletika je nazývána královnou sportu a má dlouhou historii. Na tomto webu si můžete přečíst co nového se údálo v atletice a co se chystá. Najdete informace o jednotlivých atletických závodech a jejich výsledky.
www.atletika.lyp.cz
Portál močovécesty.sk sa zaoberá riešením problémov s močovými cestami a všetkým okolo vylučovacieho ústrojenstva. Vyriešte svoj problém v poradni, alebo si prečítajte užitočné články.
mocovecesty.sk
Webový portál priznakychorob.sk prináša popisy príznakov rôznych chorôb a ochorení.
priznakychorob.sk
Masážní oleje pro celé tělo.
www.oleje-salus.online-shoping.cz
Chráňte seba s prírodnými bio doplnky, posilte si svoje telo a imunitu. Blog venovaný chudnutie, starostlivosť o vlastné zdravie, zdravej výžive a vitamínoch. Ďalej tu nájdete hŕbu kníh o zdraví.
zdrava-vyziva.blgz.cz
Ponúkame čistiace prostriedky Codina, prírodné fínske doplnky stravy proti zdravotnym tazkostiam a kozmetiku firmy Finclub, za výhodné ceny. Spolupracujte s nami a zarobte si! Nákup a zárobok pre ČR aj SR!
www.fin-fm.cz
Kŕčové žily začíname riešiť až vtedy, keď ich zbadáme; dovtedy možno ani netušíte, že ich máte. Hovorí sa, že väčšinou ide o dedičnú záležitosť.
mnau.sk/neprijemne-krcove-zily/
Človek má na koži miliardy mikroorganizmov. Tie sa môžu dostať pod kožu z rôznych dôvodov čo sa prejaví miestnou infekciou. Koža sa skladá, ako iste vieme, zo zamše, podkožného väziva a pokožky.
mnau.sk/ekzem-a-opar/
Nepríjemný zápach z úst je skutočne delikátnym problémom ktorý ale netreba podceniť. Halitóza trápi rovnako ženy ako aj mužov, a to bez rozdielu veku.
mnau.sk/halitoza-zapach-z-ust/
Informácie o popôrodnej depresii na stránkach internetového magazínu mnau.sk
mnau.sk/poporodna-depresia/
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.